Parterowe domy w zabudowie bliźniaczej

dane inwestycji

,

inwestycję obsługuje

Marlena  Rożnowska

Marlena Rożnowska

Doradca ds. Nieruchomości


biuro@4katy.zgora.pl
tel.: 600 55 00 55

szczegóły inwestycji

zalety inwestycji

najbliższa okolica

Lista ofert...

FILTRUJ

brak ofert w wybranej inwestycji

Niskoenergetyczne budynki wyposażone w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, zasilane odnawialnymi źródłami energii w postaci paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła.

"Wiosenny zakątek" - osiedle domów parterowych w zabudowie bliźniaczej charakteryzującej się nowoczesną parterową bryłą z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność wykonania i termikę budynków.  Domy zostały zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących norm i wymagań technicznych pod kątem energooszczędności, a przyjęte rozwiązania pozwoliły na uzyskanie relatywnie małego zapotrzebowania energetycznego.

Zastosowane rozwiązania technologiczne i instalacyjne umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia energii w stosunku do budynków budowanych tradycyjnie, a odnawialne źródła energii, są w stanie pokryć niemal całkowicie zapotrzebowanie domu na energię niezbędną DO OGRZEWANIA I PODGRZANIA WODY. Końcowy efekt jest w stanie przerosnąć Państwa najśmielsze oczekiwania, bowiem wybierając dom w opcji "0" Energetyczne Platinum, możecie Państwo stać się właścicielami budynku samowystarczalnego pod względem energetycznym !

Osiedle położone w Zielonej Górze, w dzielnicy Stary Kisielin. Dogodna lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i przestrzeń, a zarazem - z uwagi na bliską odległość do drogi ekspresowej S3, stanowi doskonały węzeł komunikacyjny i ułatwia szybki dojazd do nieruchomości z dowolnie wybranego kierunku.

Domy o powierzchni użytkowej od 116,21 m2 +  garaż 23,27  na częściowo ogrodzonych działkach o powierzchni od 500 m2. do 800 m2 .

Standard wykończenia:

Ściany - tynk maszynowy, Podłogi - wylewka betonowa, Okna - ALUPLAST ID 7000 Prestige trzyszybowe z ciepłym montażem , Typ ogrzewania CO i CWU: powietrzna pompa ciepła Vaillant, Typ ogrzewania – podłogowe, Rekuperacja – wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna Vaillant,  System fotowoltaiczny - o mocy 3,5 kW, Drzwi zewnętrzne - antywłamaniowe, Rolety zewnętrzne z pełną automatyką oraz przegrodą termiczną, Dach - blacha na rąbek stojący, Strop -  ocieplony wełną mineralną metodą wdmuchu gr. 35 cm, Ściany zewnętrzne - ocieplone styropianem gr. 15-20 cm, otynkowane, pomalowane, Zabezpieczenia - instalacja alarmowa, rolety zewnętrzne,

Media:

gaz, prąd, woda, sieć kanalizacyjna wewnętrzna.