zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertDziałki Na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Zielona Góra, Drzonków

281 750 | 805 m2
nr oferty: 119/4KZ/DZS

4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną . Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 805 mkw położoną w spokojnej malowniczej dzielnicy Zielonej Góry -Drzonków. Ukształtowanie terenu płaskie.Wymiary działki około 23m x 35m. Działka zadrzewiona (możliwa wycinka drzewostanu) W pobliżu pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Działka sprzedawana z udziałem w drodze- cena udziału 5.000zł. Obowiązuje MPZP- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. ATUTEM działki jest jej lokalizacja !!!! działki w sąsiedztwie lasu ; bardzo cicha okolica; szybki dojazd do centrum miasta, S3. Możliwość wydzielenia działki pod klienta o większej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji. ________________________P O L E C A M Y _______________________________ 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C MAGDALENA nr tel.: 536 149 947 Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łąkie,

82 080 | 1026 m2
nr oferty: 118/4KZ/DZS

4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną . Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1026 mkw położoną w spokojnej malowniczej miejscowości ŁĄKIE. ŁĄKIE - pięknie położona wieś w gminie Skąpe. W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się staw i jezioro, przejście do niego zajmuje około 10 minut, plaża miejska została bardzo dobrze zagospodarowany przez gminę, mnóstwo miejsca do plażowania, biwakowania, miejsce na ognisko, pomost, plenerowa siłownia, plac zabaw. Ukształtowanie terenu płaskie. W pobliżu pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Warunki zabudowy- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Media: , woda ze studni (we własnym zakresie), zbiornik bezodpływowy (we własnym zakresie) ATUTEM działki jest jej lokalizacja !!!! blisko las ; bardzo cicha okolica; tereny rekreacyjne. Warunki zabudowy - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. W ofercie posiadamy jeszcze 4 działki o powierzchni od 1025m2 do 1383m2 ________________________P O L E C A M Y _______________________________ 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś CI MAGDALENA nr tel.: 536 149 947 Odległość do Sulechowa 10km, Zielona Góra 40 km, Świebodzin 10km, Poznań 120km. ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI Magdalena +48 536 149 947 Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Zabór,

162 000 | 1637 m2
nr oferty: 86/4KZ/OGS

4 Kąty Nieruchomości prezentujemy ofertę działki o atrakcyjnym położeniu - powierzchnia 1637 m2 - wjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej oświetlonej drogi gminnej ok. 15km od Centrum Zielonej Góry Zabór - wieś w powiecie zielonogórskim, z siedzibą gminy w Zaborze. Malowniczo położona w otoczeniu pięknych lasów, w pobliżu jeziora Liwno oraz 5km od rzeki Odry. Miejscowość leży w Niecce Zaborskiej. Doskonale zorganizowana infrastruktura dla mieszkańców Zaboru przyciąga nowych mieszkańców, stale budują się nowe domy jednorodzinne. Prestiżu zapewne jak przystało na Region Winiarski - dodają okoliczne winnice oraz siedziba Lubuskiego Centrum Winiarstwa. Działka z widokiem na tereny zalesione oraz dom na wzgórzu. Nieruchomość niezabudowana położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, według którego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej oświetlonej. Przyłącza wodno-kanalizacyjne miejskie - zaplanowane na 2023! Pozostałe media w pobliżu działki. Bardzo dobre warunki gruntowe. Działka o kształcie prostokąta, teren płaski. Niewątpliwie oferowana działka spełni oczekiwania wymagających Klientów, poszukujących wyjątkowego miejsca do życia, jednocześnie z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości oraz z dostępem do rozbudowanej infrastruktury na miejscu. Powierzchnia działki daje swobodę w wyborze projektu domu. Alicja Halczak-Rożnowska agent nieruchomości 602 677 789