zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertLokale Na sprzedaż

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Żagań,

159 000 | 110 m2
nr oferty: 26/4KZ/OLS

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu budynek z dużym i wszechstronnym potencjałem inwestycyjnym z wyodrębnionymi czterema lokalami usługowymi na parterze z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkalno - handlową oraz piętrem z możliwością adaptacji na lokale mieszkalne, usługowe lub handlowe. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, tj. w rejonie Pałacu Żagańskiego, przy jednej z głównych ulic. Przed budynkiem plac, a w najbliższej okolicy liczne obiekty usługowe, handlowe, apteka, gabinety lekarskie oraz miejsca parkingowe. Na parterze budynku znajdują się cztery wyodrębnione z odzwierciedleniem w księdze wieczystej lokale o przeznaczeniu usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 55,20m2 . Pierwszą kondygnację o powierzchni 55,20m2 stanowi jedno pomieszczenie z możliwością dowolnego podziału i adaptacji. Budynek na całej powierzchni jest podpiwniczony co stwarza możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (tj. o dodatkowe 55,20m2). Ściany piwnicy suche. Do budynku doprowadzona jest główna instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna. W najbliższym sąsiedztwie przebiega instalacja gazowa z możliwością podłączenia. Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków, a zgodnie z założeniami wynikającymi ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego dla terenu na którym położony jest budynek dopuszcza się lokalizację w postaci funkcji uzupełniającej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Małomice,

249 000 | 80 m2
nr oferty: 25/4KZ/OLS

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowo - handlowo - gastronomiczny w świetnej lokalizacji, tj. usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy. W rejonie lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażno - usługowa, magazyn, zaplecze sanitarno - gospodarcze, magazynek i magazynek gospodarczy. Istotnym atrybutem lokalu jest spełnienie warunków sanitarnych HACCP wymaganych min. przy prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo zostały zainstalowane dwa punkty wodno - kanalizacyjne zwiększające możliwości adaptacji pomieszczeń. Do kamienicy doprowadzona jest główna instalacja gazowa z możliwością podpięcia i montażu ogrzewania gazowego do istniejącego wolnego przewodu kominowego wyposażonego we wkład kominowy. Dotychczas lokal ogrzewany był elektrycznie poprzez klimatyzator (niewysokie koszty). Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada doprowadzony przewód telefoniczny. Bardzo istotnym atutem oferty jest możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (o dodatkowe 49,5m2) ewentualnie pomniejszenia oraz zmiana podziału pomieszczeń z uwagi na dwa wejścia do lokalu. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Małomice,

159 000 | 50 m2
nr oferty: 21/4KZ/OLS

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowo - handlowo - gastronomiczny w świetnej lokalizacji, tj. usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy. W rejonie lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażno - usługowa, zaplecze gospodarcze oraz dwa pomieszczenia sanitarne. Istotnym atrybutem lokalu jest spełnienie warunków sanitarnych HACCP wymaganych min. przy prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo zostały zainstalowane dwa punkty wodno - kanalizacyjne zwiększające możliwości adaptacji pomieszczeń. Do kamienicy doprowadzona jest główna instalacja gazowa z możliwością podpięcia i montażu ogrzewania gazowego do istniejącego wolnego przewodu kominowego wyposażonego we wkład kominowy. Dotychczas lokal ogrzewany był elektrycznie poprzez klimatyzator (niewysokie koszty). Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków. Od zewnątrz posiada częściowe ocieplenie styropianem. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada doprowadzony przewód telefoniczny. Bardzo istotnym atutem oferty jest możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (o dodatkowe 80m2) ewentualnie pomniejszenia oraz zmiana podziału pomieszczeń z uwagi na dwa wejścia do lokalu. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.