zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertLokale

sortuj
LOKAL na NAJEM
LOKAL na NAJEM

LOKAL na NAJEM

Małomice,

1 000 | 50 m2
nr oferty: 2/4KZ/OLN

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu najem lokalu użytkowo - handlowo - gastronomicznego w świetnej lokalizacji, tj. usytuowanego w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy. W rejonie lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażno - usługowa, zaplecze gospodarcze oraz dwa pomieszczenia sanitarne. Istotnym atrybutem lokalu jest spełnienie warunków sanitarnych HACCP wymaganych min. przy prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo zostały zainstalowane dwa punkty wodno - kanalizacyjne zwiększające możliwości adaptacji pomieszczeń. Do kamienicy doprowadzona jest główna instalacja gazowa z możliwością podpięcia i montażu ogrzewania gazowego do istniejącego wolnego przewodu kominowego wyposażonego we wkład kominowy. Dotychczas lokal ogrzewany był elektrycznie poprzez klimatyzator (niewysokie koszty). Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków. Od zewnątrz posiada częściowe ocieplenie styropianem. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada doprowadzony przewód telefoniczny. Bardzo istotnym atutem oferty jest możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (o dodatkowe 80m2) ewentualnie pomniejszenia oraz zmiana podziału pomieszczeń z uwagi na dwa wejścia do lokalu. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Małomice,

249 000 | 80 m2
nr oferty: 25/4KZ/OLS

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowo - handlowo - gastronomiczny w świetnej lokalizacji, tj. usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy. W rejonie lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażno - usługowa, magazyn, zaplecze sanitarno - gospodarcze, magazynek i magazynek gospodarczy. Istotnym atrybutem lokalu jest spełnienie warunków sanitarnych HACCP wymaganych min. przy prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo zostały zainstalowane dwa punkty wodno - kanalizacyjne zwiększające możliwości adaptacji pomieszczeń. Do kamienicy doprowadzona jest główna instalacja gazowa z możliwością podpięcia i montażu ogrzewania gazowego do istniejącego wolnego przewodu kominowego wyposażonego we wkład kominowy. Dotychczas lokal ogrzewany był elektrycznie poprzez klimatyzator (niewysokie koszty). Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada doprowadzony przewód telefoniczny. Bardzo istotnym atutem oferty jest możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (o dodatkowe 49,5m2) ewentualnie pomniejszenia oraz zmiana podziału pomieszczeń z uwagi na dwa wejścia do lokalu. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Małomice,

159 000 | 50 m2
nr oferty: 21/4KZ/OLS

Agencja Nieruchomości 4 Kąty ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowo - handlowo - gastronomiczny w świetnej lokalizacji, tj. usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy. W rejonie lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażno - usługowa, zaplecze gospodarcze oraz dwa pomieszczenia sanitarne. Istotnym atrybutem lokalu jest spełnienie warunków sanitarnych HACCP wymaganych min. przy prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo zostały zainstalowane dwa punkty wodno - kanalizacyjne zwiększające możliwości adaptacji pomieszczeń. Do kamienicy doprowadzona jest główna instalacja gazowa z możliwością podpięcia i montażu ogrzewania gazowego do istniejącego wolnego przewodu kominowego wyposażonego we wkład kominowy. Dotychczas lokal ogrzewany był elektrycznie poprzez klimatyzator (niewysokie koszty). Lokal nie jest wpisany do rejestru zabytków. Od zewnątrz posiada częściowe ocieplenie styropianem. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację oraz posiada doprowadzony przewód telefoniczny. Bardzo istotnym atutem oferty jest możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej o dodatkowy metraż (o dodatkowe 80m2) ewentualnie pomniejszenia oraz zmiana podziału pomieszczeń z uwagi na dwa wejścia do lokalu. Powyższe uwarunkowania wskazują na duży potencjał w zakresie prowadzenia działalności zarówno handlowej, usługowej jak i gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Zielona Góra, Centrum

6 000 | 125 m2
nr oferty: 37/4KZ/OLW

Polecamy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 125 m2, zlokalizowany w doskonałym miejscu - w Centrum Zielonej Góry!!! Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, lokal rozmieszczony na dwóch poziomach, idealnie nadaje się pod działalność usługowo - handlową !!! Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, zaopatrzony w dużą witrynę od strony ciągu komunikacyjnego pieszych, możliwość zamontowania baneru świetlnego od strony frontowej lokalu. Na poziomie pierwszym znajduje się hol o powierzchni 19 m2, z którego przechodzimy do głównej sali sprzedażowej o powierzchni 50 m2 mieszczącej się na wyższym poziomie. Z holu zejście schodami do sali sprzedażowej - magazynowej, pomieszczenia gospodarczego oraz WC o łącznej powierzchni około 55 m2. Dużym atutem jest okazałe okno witrynowe pozwalające na skuteczną reklamę. Lokal gotowy do wejścia, do samodzielnego wyposażenia, adaptacji według preferencji najemcy. Standard wykończenia: - okna, drzwi drewniane, - podłogi - kafle granitowe, - ściany - gładź gipsowa, zdobienia kamieniem ozdobnym, - alarm, - ogrzewanie gazowe. Koszty: - 6000 złotych brutto odstępne dla właściciela, - media według zużycia ( prąd, gaz), - czynsz do wspólnoty 360 zł. - kaucja zwrotna: 16000 złotych, - prowizja dla biura - jednomiesięczne odstępne. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z innymi ofertami na www.4katy.zgora.pl